Jak to tak jde poslední dobou

6. november 2012 at 22:22 | Nyuu-chan |  Různý stavy mý hlavy
Už je pryč. Poslouchá hudbu, která ji uklidňuje a zároveň nutí přemýšlet. To ale nechce, tak si začne číst. Přitom jí přepadne ještě horší verze toho předtím a vzpomene si, že zapomněla udělat pár věcí. Myslela si, že to někdy k něčemu bude. Je zajatcem svých vlastních, mnohdy přehnaných či imaginárních myšlenek. Jsou zbytečné a ona by se jich měla hezky rychle zbavit.

Jenže to nejde, zase má obavy z budoucnosti. MOžná jí to přejde, až přestane číst tu knížku o životě, kterej je tak odlišnej od toho jejího. ten její je nudnej a naplánovanej. I když se ty plány často mění a někdy k nim přibyde postel a někdy malej bazén, často skončí podobně.

Nechce do svýho snu tahat nikho dalšího, protože neni nikdo, kdo by to viděl stejně jako ona. Všechny ty pocity stísněnosti, únava, myšlenky, melancholie. Obzvlášť tím počasím a ročním obodbím. Směřuje odnikud nikam a snaží se za sebou nechat drobečky, který se jednou snad budou někomu hodit. Chce pomáhat, ale asama potřebuje pomoct.

Kde je to záchranný lano? Kde je kruh? Kde je princ? Kde je vzducholoď? Kouzla? Čáry? Sny? Cíle? Kamsi se ztratily tou dlouhou cestou do neznáma a tam někde zůstanou, někdo je najde, někomu ukážou cestu, někomu změní život... nebo je zahodí a tak to půjde dál, až je zase někdo najde.

Chci bejt jenom šťastná a nelámat si hlavu s věcma, který nemůžu změnit. Který mě pronásledujou o to víc, čím míň jim rozumím a čím míň do nich můžu zasáhnout. Lidi nezměním, musí se rozhdnout sami.Ví, co nabízim a co ne.

Ta planetka už zase neni vidět, měsíc couvá, za týden by měl být nov. Týden k začátku nových začátků a já si zase budu lámat hlavu nad tím samým. Týden mine týden, všechno bude ubíhat v těch týdenních intervalech od pondělí do pátku ( kdy pátek je významnej), soboty a neděle. Je to jako pohybovat se pořád v kruhu, nemít možnost něco změnit, něco udělat. Změnit barvy zatracený duhy, kterou jsem letos ještě snad neviděla.

Je mi fajn, jinak.
 

2 people judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama