Něco na zemi

30. october 2012 at 21:38 | Nyuu-chan |  Různý stavy mý hlavy
Víš, že koukám do země.
Když je venku tma a mokro a soustředim se tak nějak napůl, koukám trochu skrz, tak je vidím. Vypadají jako oranžový siločáry na černým podkladu, mění se, mísí a pořád mění svůj střed. Podle toho, kam koukám, nebo spíš nekoukám. Když zaostřím, už je nevidim. Je to jenom světlo oranžových lamp ve vodě mezi kamínky chodníku. Na tom né úplně jemným černým asfaltu je to krásně vidět. Je to hypnotizující, vyfotit to nejde. Když se zastavím, zase to zmizí, víš.

Sníh pokryl střechy a nikde jinde nezůstal. Vypadá to všechno nehostinně, odešla ta letní jiskra. Jsou spadaný listy, teda spíš jsou listy ještě na stromech a ono sněží. Teda jen chvíli, v sobotu, celou sobotu a já už měla tu skvělou náladu na pečení perníčků. Né přímo vánoční, to ne, ale měla jsem chuť je fakt upéct.

Komunikace je největší problém. Hlavně lidí, který žijou hodně touhle dobou počítačů. Všechno je jinak a my to víme a stejně s tim nehodláme nic udělat. Nakonec, je to pohodlný a kam jinam, než k pohodlnosti lidstvo odjakživa spěje? Asi to dokáže zničit hodně věcí. Nesmí se tomu dávat taková váha. Každej by si měl vyzkoušet, jestli bez toho dokáže vydržet aspoň 2 týdny..

Venku se strašně brzo stmívá, ale já se vůbec nebojim chodit pozdě domů. Mám tu vlastnost pro jiný, než pro mě. O sebe se bát nepotřebuju. Všechno je tak brzo tmavý. Oranžov-modrý zimní nebe. Zase, kvůli světlům lamp. Hlavně, když je zataženo a mraky jsou nízko, jsou těžký.

Chtěla bych mít talent nebo aspoň tu věc, která vás nutí tvořit, i když talent nemáte. Moc snadno se vzdávám a nelíbí se mi to. Chci to modr, z nebe, ale ani ne tak pro sebe. Chci, aby mi ty věci v mý hlavě vyšly. Vždycky je záložní plán.. Já ho nechci použít. Skvělá knížka. Knížka, která vás nutí snít o hvězdáchnad Denverem, nad celým západem Států a chodit v noci po Mdevědích horách a celej svůj život prožít někde venku. Pak o tom možná napsat. To je můj záložní plán.

Už nechci bejt smutnej člověk, možná ani nejsem, možná si to všechno jenom namlouvam a zhoršuju a o to horší to pak je! Přitom je tak lehký nic nebrat vážně.

Amatér každým coulem a ve všem.
Vaše, Nyuu.
 

1 person judged this article.

Comments

1 Lola Lola | Web | 31. october 2012 at 14:20 | React

Denver! Medvědí hory!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama