Žena s nejženštějšími tvary, kterou jsem kdy viděl

25. august 2012 at 19:16 | Nyuu-chan |  Různý stavy mý hlavy
Netušim, jak se maj chovat správný lidi. Možná maj přesně vědět, kam patří, jinak se jim všechno podělá. A všichni na ně budou koukat zezhora a plivat jim za krk. A to proto, že jsou trochu jiný. Jenom o trochu jiný, o stupeň, o odstín, o kousek jiný než ta většina ostatní. Než to stádo opic, který jen opakuje a opakuje naučený gesta. A vzájemně si vybírají blechy. A pak koukaj do zrcadla a nepoznávaj se...

Nechápu, co na sobě lidi vidí. Vždyť jsme tak odporní... je dost zvířat, který jsou hezčí, než lidi. A těch dost zvířat, který by nás asi dohromady byli schopný zabít (Uff, válka s mloky...) se jen tak prochází po světě a jsou zabíjený samy. Chci je všechny poznat a popleskat po hřbetě a říct jim, jak je to s náma špatný.

Že nám záleží na zbytečných věcech a zásadní věci nám často unikaj. Je to moc, moc smutný. Přehodim si černej tyl přes zrcadlo, bude držet smutek a já se do něj už nikdy nepodívám. Chtěla bych mít takovou vůli. Stejně bych to obešla...

Nikdy jsem takovou ženu neviděl/a, chtěla bych, ale ... chci smazat hranice mezi realitou a fikcí. Což se mi, samozřejmě, nedaří. Je to všechno přeplácaný nesmyslama o cestování v čase a zas, realita uniká. Skutečnost je vždycky někdy jinde, s vašima očima, než je váš mozek.

Chci jenom ležet a poslouchat hudbu. Poznat ten pocit, kdy vás hudba naplní až po... vlastně nevim přesně, kam, nevim, jak to probíhá, ale chtěla bych to zažít.

Smutný, že prostě musim psát. Já vím, já se už loučim. Lidi si závidí, neni to hezký..
 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama