That's all, It's end. Zasra*ý sourozenci.

6. july 2012 at 20:50 | Nyuu-chan |  It's my life.
Skvělý. Začátek prázdnin suprovej, na bigbeatu, pak pokračování na MFF KV a pak návrat domů. Domů jsem se těšila, hodně, na svojí postel. Přijela jsem domů, všechno v pohodě. Bydlím u otce a teď je tam i moje malá sestra neboli dále "kráva".
Kráva nemá problém s tím, vzít si bez dovolení co potřebuje, zničit to nebo ztratit. Ale má problém se k tomu přiznat, svádí to na všechny okolo, šmejdí ve věcech, který jí nepatří, ničí mi věci, co si kupuju za svoje kapesný. A proplatí mi to snad? Koupí mi nový?
Nemá problém se zničením věcí, který pro mě něco znamenaj, včetně dárků k narozeninám a tak. To by ještě nebylo tak hrozný, ví, že kdyby se zeptala, že jí to půjčím.
Ale děsný je, že to tátovi vůbec nevadí, naopak ještě křičí, řve na mě, jí div nechválí! Ví, že mám pravdu, a ještě se jí zastává! Nenávidím tuhle věc, je furt stjně na zblití. Nenávidím ten přístup. Zase zavedu ve svém pokoji "všechno uklizené, skříně ZAMČENÉ. Jinak to nejde. Je jí 11. Proboha, jedenáct a ona si nedá říct. Od matky za to věčně dostává vynadáno, ale že by s tim přestala, to nehrozí.
Tak jsem se přestěhovala k matce, kde nějaký to objetí jen tak asi taky nehrozí. Navíc je moje nejlepší kámoška někde v tahu v Německu, na měsíc a Sweethearta uvidím díkybohu, zítra. Ať už to bude na jakkoliv dlouho, uvidim ho, teď je to moje jediná spása, jediná věc, na kterou myslim, naposeldy jsem ho viděla v pátek... Teď žiju z fotek, SMSek a košile.Tak strašně moc mi chybí a já nevim, co mám dělat, nic mě nebaví, na nic nemám náladu, nechci jíst, nejde mi usínat. Tohle jsou prostě skvělý prázdniny. Ať žije Hank Moody, jediná moje dvoudenní spása! Fuck, to je ten den, kdy bych vypadla a že jsem to ráno měla udělat!
Už se nemůžu dočkat toho, až přijede. Už pomalu umírám, nepřežívám tu vzdálenost a tu dobu...
Jenom si stěžuju, ale, moment, neni tu nic kladnýho.
Takže, dobrou, lidi, já to vzdávám. Spát nejdu, ale umřít se mi chce. Obrazně.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Sasanka Sasanka | Web | 6. july 2012 at 21:19 | React

"ještě že nejsem zadaná"... fakt, když čtu tvoje články, nějak přicházím o ty špatný pocity z toho, že jsem single. Asi jsem nikdy nebyla zamilovaná, protože při představě, že bych byla na někom takhle závislá, se mi dělá na blití. Ale přeju ti to, jen doufám, že mě to ještě hodně dlouho nepotká.
Trable se ségrou celkem chápu. Můj mladší bráška mi sice nekrade vůbec nic (a už vůbec ne oblečení a šminky), ale na druhou stranu šíleně smrdí. A to myslím doslova! Kdyby ho mamka nenutila, nejspíš by si nečistil zuby, nemyl vlasy a vůbec by se vyhýbal vodě jako čert kříži. Je to prase. A když jdu spát a na polštáři najdu jeho špinavý a smradlavý fusekle, nejradši bych ho roztrhala na kousky a hodila do guláše...

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama