Půlka prázdnin téměř over.

26. july 2012 at 13:52 | Nyuu-chan |  It's my life.
Měla jsem narozeniny, myslím, teda, že to asi každej, ale já tentokráte 18.
Jak tak zpětně koukám, tak krom toho, že tu nebyla moje nejlepší kámoška, jsem je strávila asi s těma nejlepšíma lidma. I když to asi úplně ideální nebylo a lidí nebylo zrovna moc, bylo to fajn. Hlavně, že tu byl Sweetheart, bez něho by takový nějaký narozeniny vůbec neměly žádnej smysl. Asi tomu ten smys dodává, vlastně, on je smysl sám, teda aspoň, myslím si to. Moc o tom přemýšlím.
Dost jsem toho zhlédla, a už mě to taky přestalo bavit, takže jsem zase u knížek a hudby. Nevim, na jak dlouho, nevim, jestli jsem se někam posunula, to, co vim, je, že Sweetheart měl pravdu a asi pořád má pravdu v tom, že Černý obelisk je dobrá knížka. Určitě ví, že si zamiluju schozofrenní Isabellu a že si budu pamatovat jenom věci, který jsou důležitý pro mě a že všechno ostatní pak zase zapomenu. Hlavně jména.
Je nový pivo, teda, limonádo-pivo. S normálním piem to má asi těžko něco společnýho. A v Německu. Tam jsem byla, naposledy včera. Jeli jsme se Sweetheartem načerno jednu zastávku a pak dělali, že strašně nerozumíme těm automatům na jízdenky. Bylo to vtipný a to odpoledne bylo naprosto dokonalý. Hlavně jsem musela mluvit německy, v obchodě, říct, co chci. Bylo to docela šílený, chtělo to hodně přemlouvání, ale povedlo se. I když paní prodavačka nebyla nikterak milá, ušlo to. Dluží mi takový růžový bonbóny, který mají být kyselý. A ani to hnusný zelený pivo nemám. To bylo něco jako Radler, takže limonáda, ale já o to fakt stála! Seděli jsme na spoustě laviček, doufali, že spustíme poplach, ale Bad Brambach je mrtvej. Krom těch starých lidí, který, když se to tak vezme, taky vypadají jako mrtvoly.
Nechtělo se mi domů, sakra! Nechce se mi od Tebe nikdy pryč!
Potřebuju tašku na foťák, už trochu vyrostl, z malýho kompaktu mám Canon 1100 D, což je asi tak čtyřikrát těžší, ale já se na něj strašně těšila. Životní dárek. A teď, co s tím? Nikdo, kdo by šel fotit, spíš, kdo by se šel nechat fotit, tu neni, ale oni budou, přijdou, přijedou! Já to vim! Už mi to chybí, s moc lidma se nebavim, ale vynahrazuje se mi to ším ostatním.
Chci kočku, další, a chci, aby si moje polovina rodičů pořídila toho obrovskýho psa, zvaného Novofundlanský. Ale je málo místa, takže stejně budou nejdřív hledat nějakej baráček a pak se odstěhujou těch pár kiláků od Plzně, z Chebu, a budou úplně mimo dosah. Dneska je strašný horko, jako bylo včea a předevčírem a doufám že od víkendu to trochu spadne, nechci přece umřít na 6 hodinách cesty ve vlaku tam a na 6 hodinách cesty zpátky. Ach, už to potřebuju, někam jen tak vyjet. Umírám, víte? Tím horkem.
Konec dneska..
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Lola Lola | Web | 26. july 2012 at 21:39 | React

Myslim, že jsme si po tvejch narozkách docela zvykli na hajlování. A na whiskey v  pivu.
Neumírej.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama