Na čem jsem byla na MFF KV (KVIFF) 2012

6. july 2012 at 21:11 | Nyuu-chan |  Názory
Cut.


První film, íránskej režisér, kterej žil v Americe a teď točil v Japonsku. Film, o Japonci, kterej má dluh a splácí ho tím, že e sebe dělá boxovací pytel. A za to mu lidi platí. Je to bezbrannej člověk s fucking silnou vůlí. První, dlouhej, koukalo se mi dobře... Ta idea, jeho zápal pro filmy, promítání, hudba, starý věci... Kromě všeho mám jeho official plakát, "vypůjčenej", takže jsem ráda..

Inni.
Už trochu starší, takže se k němu řada lidí měla možnost dostat, ale já na něj prostě musela do kina. Musela jsem, zažít ten pocit, ač v poloprázdném sále a s polovinou lidí, kteří pak při odchodu říkali, tyjo, ty Sigur Rós, sylšel jsi o nich někdy? Chtělo se mi brečet u filmu a když jsem slyšela tohle, chtěla jsem vzít židle a házet je po lidech. Ale jsou moc těžký, takže radši ne. Každopádně je to černobílé zlato z Islandu a já se těším, až ho uvidím znova.

Jinak mínus, za žádný úvod.

Mars Et Avril
Říkala jsem si, že sci-fi moc nemusím, ale po tomhle měním názor a pokud budou filmy zpracované tímto stylem a protkané steampunkem, všechno bude jinak. Uváděla herečka hlavní role a ten starý pán. Doporučuji, zabrala jsem se do toho vážně po všechny ymysly, který mám a nechtěla jsem konec, jenom už jsem byla přesezená.

Francouzština.

Aurora.
Technicky slabší, ale příběhově lepší a nezamotanější, přesto zajímavý snímek o propojený dvou lidských mozků, z nichž jeden je mozek ženy, která je v kómatu po autonehodě. Sblížení na neuronové rovině, nevšední zážitky...Pak ještě nějaké, ale nezaujaly mne nebo jsem je třeba vůbec nepochopila, a podle csfd jsem nebyla sama. Jenom jeden byl v angličtině, jinak všechny cizí řečí. Úplnou. Ani trailery nejsou ke všemu... Jinak, ve Varech moc lidí, moc horko, nelidové ceny a blechy v parku. A seznámila jsem se (osobně! :D ) s The Prostitutes.

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama