Končí. Zase. Škola..

13. june 2012 at 12:34 | Nyuu-chan |  It's my life.
Heh. Přichází konec škol.lního roku, a já sedim ve škole, pořád, většinou už jenom čtu, poslouchám hudbu nebo píšu a nudím se a přemýšlím. Čeká mě asi už jenom jedna písemka, z matematiky, která mi může pomoct zlepšit si známku a nemít tak ve třeťáku na Gymplu žádnou trojku. Kdo ví, jak to dopadne.

Venku je většinou hezky, ale tam nás nikdo nepustí, musíme sedět ve škole a pořád něco dělat. Učitelé se ještě nesmířili s tím, že my nic dělat nebudem. Už jsme to vzdali, máme v hlavě léto a nový zážitky, místa a přátele.

Letos jsem absolutně nespokojená se svým rozvrhem, ale příští rok bude ještě horší. Vážně - skvělé. Musim toho dost dohnat, ne že by se mi chtělo. Ne že by se mi nechtělo, budu číst Shakespeara, budu koukat na filmy, seriály. Brigádu zřejmě neseženu, neboť je moc pozdě, a stejně ani nevím, jestli se mi chce.

Celý prázdniny bych nejradši strávila v náruči Sweethearta, což samozřejmě nepůjde, neboť se zase moc neuvidíme. Nejspíš to bude taková zkouška, doufám, že dopadne dobře. Doufat přece můžu vždycky, ne? Ale jo, já nám věřím. I když to nebude napořád, ještě jsme poměrně daleko od konce.

Udělala jsem všech 7 modulů ECDL, kdo zná, ví, že je to zbytečné a jinak? Hah, nic zajímavýho. Musim shlédnout nějaký anime, nějaký nový věci. Musim oslavit svoje osmnáctý narozeniny, 21.7., ke kterým možná dostanu svojí vysněnou kytaru, ale už asi přestávám doufat. Řeknu rodičům, že nechci radši nic, než aby mi místo toho koupili tu mojí. Ach jo, jednou, jednou jsem si vážně něco přála a nevyjde to.

Pak mám našetřený love na výlety. Nejspíš do Německa, pokud to vyjde, nejspíš někam daleko, mimo rodinu. Se Sweetheartem samozřejmě. Chci, aby táta odjel, na týden, abychom mohli se Sweetheartem bydlet u nás. Tak nějak to zkusit. Myslim, že by to bylo skvělý. Za týden si snad ještš nepolezem na nervy, ne?

Už mě všechno začíná štvát. Třeba učitelka, která po vác po týdnu chybění chce úkol. Prostě kráva.

Na školní výlet se nejede, Sweetheart zkouší s Krácou, mají hrát tenhle pátek na vernisáži, nějakou temnou, depresivní hudbu, nějakou 15-min. skladbu. Těšim se, hrozně moc. Pak by taky někdy chtěli hrát v JAZZu, tam určitě budu taky. Fakt!

Za pár minut se ocitnu v objetí Sweethearta, minulou přestávku šel s Krácou ven, zakouřit si. Hah, musí s tím přestat, tk teď mě přijde vyzvednout.

Jinak se asi začínám řadit mezi ty lidi, co furt něco sbíraj, shromažďujou.
A pak taky mezi ty, co nikdy nic nedokončí. Ale jednou na to přijde čas, fakt!
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama