Nevim, čim to je.

17. may 2012 at 21:53 | Nyuu-chan |  Různý stavy mý hlavy
Nevim, čim to je, ale připadá mi, že ty nejkrásnější věci, který můžem vidět, slyšet, cítit, jsou ty nejjednodušší, nejběžnější, nejpřehlíženější. A dost mě to, sakra, štve! Já se zasním a koukám na mraky a kráva učitelka mě pomalu seřve! Vždyť je to tak hezký, pořád se to mění a nikdy to nebude stejný, nikdy to nebude tak, jak to bylo.
Když se chci vzdělávat z knížek, který čtu při hodině, nelíbí se jim to.
Když udělám něco navíc, nejsem nijak oceněna, proto nic nedělám.
Neučim se. Ne, když to neni naprosto nutný nebo to fakt...
Sakra, ztrácim se.
Sweetheart se mi ztratil. Je teď někde kolem Písku, což je o víc než půl republiky český ode mne. Sakra, jak moc ho postrádám! A proč se I miss you překládá jako "chybíš mi" , když "Postrádám tě" dává větší smysl? Jo, chápu. Je to víc český.
Ostříhala jsem si ofinu, je moc krátká, taže vypadám divně. Jako... jako debil. Nic novýho...
Doufám, že vyjde dárek mojí ségře k narozkám (dneska měla 11.), dostane ho v neděli a dárek pro mojí matku k narozkám, které má za měsíc. Asi tak nějak. No, 25. . A svátek má za, dejme tomu, 7 dní. Jo, to je týden. To je souvislost.
Ségra si ode mne nechá kontrolovat úkoly. Asi musí. Mamka opravit seminárku do školy (studuje dálkově).
Já jsem mimo. Dneska ve škole, vyhýbám se lidem, pohledům, slovům, dotykům. Kontaktu tak nějak vůbec úplně. Protože tu nejsem, dneska to nejsem já a ještě minimálně 4 dny nebudu. Vlastně 3. Jediná věc, na kterou se těšim, v nadcházejících dnech, je půjčení foťáku (konečně pořádnýho!) a focení s ním a pak taky focení s Aikami, který, snad, vyjde.
A pak ve čtvrtek do kina. Japáá. Na něco od Andrease Dresena. Jméno si pamatuju a film ne. Smůla. Pech. Bad luck.
Netěšim se do školy, píšem z chemie. Je fakt, že když tu neni Sweetheart , mám hodně volnýho času, takže i ktomu učení jsem se dostala. Ale neni to ono. Radši nestíhám a jsem s ním.
Padám dolů. Pořád. Pořád na tom nejsem špatně, ale možná chci být. Možná chci být jenom litována. Možná chci, aby se o mne někdo zajímal. Možná, že na Facebooku nenajdete dobrý lidi. Možná jsou jen v realitě, ne v tý virtuální. MOžná ani tam ne.
Možná, že by mělo slovo platit, když se vyřkne a nevymlouvat se na to, že se to neslíbilo. To nenávidim. Čekám na vysvobození.
Umírat? Proč? Předčasně? Proč? JDi do pr*ele, Rathe. Jdi do věčných lovišť, politiko. A ty, světe, jdi ještě dál.
Dneska jsem si koupila pivo. Vtip je v tom, že mi nebylo 18. Já vim, tim bych se neměla chlubit. Ale je to trapný, tahle hranice. Nepiju nic tvrdýho, to je hnus bez chuti a chlastají to třináctiletý holky po večerech v parcích, a pak jsou z toho těhotný.
Je to ubohý. Možná jsem ubohá i já.
Možná bych byla schopná utopit lžičku v hrnečku. Možná bych byla schopná skočit z okna a jenom nepřemýšlet o tom všem a o následcích. Jak by to bolelo, co by bolelo, kdy by mne našli. Nemám sebevražedný sklony, tohle je jenom póza. Jak mi někdo může říct, že mne zná? Ani já sama sebe neznám.
Nepoznávám ten věčnej odraz zrcadle, kterej se mi hnusí, protože znamená něco jinýho než moje vlastní "já".
Venku začíná být tma. Padá. Není vidět, ani nic nemůže být viděno. A pak jsou tu lampy. A vůbec, světlo. Má zrovna teď Sweetheart nějaký světlo kolem sebe? Teď? Lítají kolem něj můry?
Co dělá... to radši nechci vědět. Nechci. Nechci být ten "stíhací" typ.
Vzdávám to a jdu spát. Jednou se chci vyspat. Pořádně.
Chybí mi. Moc.
 

1 person judged this article.

Comments

1 M. M. | Web | 18. may 2012 at 12:41 | React

Jo, to jméno je úžasný. Mě se líbí od té doby co jsem četla Školu Noci :)

2 Qweeerty Qweeerty | Web | 18. may 2012 at 17:51 | React

Aha,komentář,co jsem psala se zobrazil jako spam :D to by mě zajímalo,proč..:?

3 Nyuu-chan Nyuu-chan | Email | Web | 18. may 2012 at 19:50 | React

[1]: Já taky nějak od tý doby... !

[2]: To nevím :/

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama