Úcta se ztratila a empatie jí šla hledat.

6. march 2012 at 15:47 | Nyuu-chan |  Bullshit
Dneska se stala jedna věc. Vlastně jich bylo víc, ale tahle pro mě byla trochu víc zásadní, než ty ostatní. Jde o to, že když jsem přecházela ze ZŠ na SŠ, v roce 2009, myslela jsem, že vypadnu od těch ubohých lidiček, který to tam měli za svoje království. Byla jsem hrozně š'tastná, bavila se s pár lidma. Doufala, že už je nikdy nepotkám. Doufala, že moje nová třída bude slušnější. O dost. Ze začátku se to tak nějak jevilo, jako - dobře. Ale postupem času se úcta nějak vytratila, šla si po svých.
Z nový třídy se stala "kecárna" nebo jak to nazvat. Při hodině nikdo, na pár výjimek, nevnímá učitele, kterej se nám snaží sdělit matematická životní moudra :) , on je naštvaný, my taky. Protože nás má plný zuby. Jo, má pravdu, neberu mu to.

Jenom mě štve, že s tim prostě nedokážu nic udělat. Říkám si, že by si lidi měli prostě uvědomit, jaký to je, už jenom když tam před tou třídou stojí a mluví a nikdo jim mluví do toho. Je to děsný, nedá se to vydržet. Kde je ta úcta?

Nejpíš se ztratila a empatie jí šla hledat. Možná se našly, ale ne tady.
 

2 people judged this article.

Comments

1 Illienel Illienel | Email | Web | 20. march 2012 at 18:49 | React

Smutné...vidím, že to tak je asi ve více třídách a to i ve starších ročnících gymnázia :( Já bych Ty moje spolužáky někdy nejradši zastřelila, za to, co těm učitelům a taky sobě navzájem dělají. Jsem ráda, že na to má někdo podobný názor. Úcta a empatie jsou v životě opravdu důležité, ale ze škol se nám v posledních letech nějak vytrácejí...

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama