Blog a internet

10. march 2012 at 10:08 | Nyuu-chan |  Názory
Trochu mystická, trochu děsivá a přitom tak přívětivá tužka v modrém kolečku. Umožní Vám psát všechno, co nedokážete říct, nechcete říct, bojíte se říct. Vždycky je lepší něco napsat, než říct, tedy aslespoň já si to myslím. To se asi jen tak nezmění.

Doma přece můžete psát taky, ale kdo si to přečte? Kdo Vám dá radu, kdo může Vaší práci zkritizovat? Hlavně, pokud si přejete, aby to nebyl někdo, kdo Vás zná, kdo zná všechny souvislosti, Váš život, myšlenky, názory.

Takhle se můžete dozvědět spoustu nových věcí, nových názorů, jiné přísstupy k problémům. Všechno může být jinak. Může se to změnit, k lepšímu. Možná i k horšímu, ale to jen v minimech případů. Můžete prezentovat a publikovat svojí práci, svůj um, svou snahu.

Zkrátka a jednoduše, minimálně naše generace žije v éééééře internetu, z čehož plyne, že se jí nevyhneme, nemůžeme ji ignorovat, hrne se na nás ze všech stran. Teď mi to připomnělo pohádku "Hrnečku, vař". Taky bychom seměli umět prokousat spoustou těch informacía najít si to, co nám pomůže, co nás zajímá. Je to zdroj vědění, bohužel ne vždy podložen důkazy o pravdě.

"Google Vám dá tisíce odpovědí, knihovna jednu správnou".
Neil Gaiman
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama